• Żuraw Konstrukcyjny Smartivity Drewniane Puzzle Mechaniczne 3D

Symbol: 8908011797426

Żuraw Konstrukcyjny Smartivity

127.00
szt.
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 9.99
Paczkomat Inpost 9.99
Kurier 15.55
Dostępność Mało

PROMOCJA!!! Kod: 6set1 (Ugears od 150zł)

Żuraw Konstrukcyjny Smartivity

Drewniane Puzzle Mechaniczne 3D


 

Żuraw Konstrukcyjny Smartivity - Twórz, odkrywaj i konstruuj! 

 Żuraw Konstrukcyjny Smartivity to niezwykły zestaw, który rozwija kreatywność i umiejętności konstrukcyjne dzieci. To interaktywne narzędzie, które pozwala na eksplorację świata inżynierii i budownictwa w ciekawy i angażujący sposób.

Żuraw Konstrukcyjny SmartivitySposób działania Żurawa Konstrukcyjnego Smartivity jest prosty i przystępny dla dzieci. Dziecko może zbudować własny żuraw za pomocą precyzyjnie wyciętych elementów z drewna kompozytowego, które łączy się ze sobą bez użycia kleju. Następnie żuraw można ruchomo obracać, unosząc i opuszczając przedmioty za pomocą mechanizmu hydraulicznego. To fascynujące doświadczenie, które rozwija zdolności manualne, logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.

Wygląd Żurawa Konstrukcyjnego Smartivity jest nowoczesny i atrakcyjny dla dzieci. Precyzyjne wycięcia i wykończenie zapewniają solidną i estetyczną konstrukcję. Zestaw zawiera również kolorowe naklejki, które dodają elementów dekoracyjnych i umożliwiają personalizację żurawa.

Zalety i korzyści korzystania z Żurawa Konstrukcyjnego Smartivity są liczne. Oprócz rozwijania kreatywności i zdolności manualnych, dzieci uczą się również zasad działania mechanizmów hydrauliki, co poszerza ich wiedzę z zakresu nauki i technologii. Konstrukcja żurawa wymaga skupienia, cierpliwości i precyzji, co rozwija umiejętność koncentracji i dokładności. Ponadto, proces budowy i eksploracji żurawa dostarcza dzieciom satysfakcję i radość z osiągnięcia czegoś własnoręcznie.

Żuraw Konstrukcyjny Smartivity to nie tylko zestaw konstrukcyjny, to także świetna zabawa i okazja do nauki. Zaintryguj swoje dziecko światem inżynierii i konstrukcji dzięki temu wyjątkowemu produktowi!

 

Żuraw Konstrukcyjny SmartivityŻuraw Konstrukcyjny SmartivityŻuraw Konstrukcyjny Smartivity

 


Materiał Drewno, Pianka, Plastik
Ilość elementów w zestawie 218
Sugerowany wiek 8 lat +
Kod produktu SMRT1190
Zestaw zawiera Nowy, oryginalny model marki Smartivity, szczegółowa instrukcja złożenia
EAN 8908011797426
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
Modele do składania
Modele do składania
Modele do składania